De temperaturen lopen de komende dagen op. Met het energiesysteem van Vaanster kun je jouw woning ook verkoelen. Goed om te weten: onze passieve koeling werkt anders dan airconditioning. Wat kan je met deze hoge temperaturen van onze verkoeling verwachten? Lees hier meer over de koeling van je woning

Wie is verantwoordelijk voor het systeem in mijn woning?

Het antwoord op deze vraag verschilt per project en wordt aangegeven door middel van een eigendomsgrens. Deze kun je opzoeken via de Bewonerspagina van het project. Daar staat een afbeelding met de eigendomsgrens van alle apparatuur in de woning.

De eigendomsgrens geeft aan welke onderdelen Vaanster exploiteert, onderhoudt en eventueel vervangt. De overige onderdelen zijn in eigendom van de woningeigenaar die daarmee ook verantwoordelijk is voor onderhoud en eventueel vervanging. Voor koopwoningen geldt dat jijzelf als bewoner zelf de eigenaar van de woning bent. Voor huurwoningen geldt dat de verhuurder de eigenaar van de woning is.

We raden altijd aan om een onderhoudscontract af te sluiten voor de binneninstallatie. Zo heet het deel van de installatie wat niet van Vaanster maar van de woningeigenaar is.

Terug